-->
.
no
no

Urok (i) See Bloggers

2 komentarze
Urok (i) See Bloggers
Urok Życia Alergika na wycieczce nad morzem - ale tym razem nie w celach leczniczych - pojechałam tam poznać tajniki blogowania...


Głód wiedzy i ciekawość sprawiły, że postanowiłam wybrać się do Gdyni na konferencję dla blogerów Seebloggers.
Zawsze uważałam, że jak się coś robi, to powinno się to robić dobrze, dlatego mojego bloga prowadzę z dużą starannością a opracowanie jednego posta potrafi mi zająć kilka dni. Przywiązuję bardzo dużą wagę do rzetelności zamieszczanych treści. Wciąż też szukam rozwiązań które poprawią funkcjonalność i jakość mojego bloga. Mam jednak spore luki w ogólnej wiedzy o blogowaniu i blogosferze (ha, jeszcze kilka miesięcy temu jeszcze nie wiedziałam że coś takiego istnieje ;-). Nie znałam innych blogerów, a słysząc to określenie wyobrażałam sobie niemal kosmitę. 
Zakładając mojego bloga czytałam w Internecie trochę porad w stylu „jak prowadzić bloga” ale trudno mi było stwierdzić które porady są wartościowe a które lepiej pominąć. 
Dzięki Seebloggers trochę ułożyło mi się w głowie - można się było sporo nauczyć a eksperci z pasją przekazywali swoją wiedzę, zarówno podczas warsztatów, wykładów jak i ciekawie prowadzonych paneli dyskusyjnych (foto poniżej).

Matka na wolności - pierwszy wyjazd bez małego alergika!

Dodatkowym atutem była lokalizacja - Gdynia. Żeby tam być musiałam podjąć decyzję o spędzeniu mojego pierwszego weekendu bez Aleksa. Nie było to łatwe, mimo że ma on już 3 latka jeszcze nigdzie nie wyjeżdżałam bez synka! Długo się wahałam i przejazd zarezerwowałam w ostatniej chwili. Moje przygotowania do podróży obejmowały głównie ugotowanie obiadków dla małego alergika na cały weekend, pieczenie ciasteczek i udzielanie niezbędnych instrukcji jego tatusiowi. Swoją walizkę spakowałam natomiast w 15 minut dlatego mogę czuć się usprawiedliwiona, że zapomniałam spakować odpowiednich butów na wieczorną imprezę integracyjną czy…ręcznika. Sprawdziłam też oczywiście awaryjne połączenia Gdynia – Warszawa, gdybym musiała nagle wracać do domu, bo dziecko dostało silnej reakcji alergicznej i jest w szpitalu…(takie małe paranoje matki alergika). 
Na szczęście program konferencji był tak napięty i ciekawy, że nawet nie miałam czasu tęsknić. Aleks też całkiem nieźle zniósł naszą rozłąkę i spędził dużo czasu z tatą. Cieszę się, że TO w końcu zrobiłam i teraz w razie gdybym musiała znów wyjechać (może) nie będę się tak stresować. A że moja relacja jest mocno spóźniona to nie będę opisywać przebiegu imprezy - wszystko już zostało świetnie opisane przez innych uczestników.

Wielkie dzięki dla organizatorów Seebloggers i ekspertów. Motywacja do dalszego pisania wzrosła wielokrotnie, i że już po cichu liczę na uczestnictwo w kolejnej edycji tego wydarzenia.


author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

2 komentarze

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no