-->
.
no
no

Pożegnanie zimy

2 komentarze
Pożegnanie zimy
Większość ludzi z niecierpliwością czeka na wiosnę - ale ja do nich nigdy nie należałam.
Alergicy "wziewni" kochają zimę. Stężenie pyłków drzew i traw spada do zera, można swobodnie odetchnąć. Niestety, zima chyba skończyła się na dobre...i zaczęła pylić leszczyna, stężenie jej pyłków jest na razie na średnim poziomie. Korzystam zatem z ostatnich okresów w miarę niskiego stężenia pyłków drzew spacerując z moim małym alergikiem w okolicznym lesie. Jeśli chcecie odpocząć od zgiełku miasta, zapraszamy na spacery do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Jest naprawdę pięknie. 


Aleks na razie nie ma alergii na pyłki drzew, niestety w przyszłości może się to zmienić. Natomiast ja mam alergię m.in. na pyłki leszczyny, na szczęście w naszym lesie nie ma zbyt dużo tych drzew. A już za miesiąc zacznie pylić brzoza, wtedy może mi być już coraz trudniej spokojnie spacerować, bo jej pyłki uczulają mnie znacznie silniej.


"Komunikat na okres: 19 - 22 luty 2015
W pogodne dni na przeważającym obszarze kraju przewidywane jest średnie stężenie pyłku leszczyny i olszy, jedynie w górach i na Suwalszczyźnie stężenie pyłku tych drzew będzie bardzo niskie. W pogodne dni na przeważającym obszarze kraju przewidywane jest średnie stężenie pyłku leszczyny i olszy, jedynie w górach i na Suwalszczyźnie stężenie pyłku tych drzew będzie bardzo niskie."
źródło: http://www.alergen.info.pl/
author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

2 komentarze

  1. Przedwiośnie jest piękne :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Właśnie to przedwiośnie :) kompletnie zapomniałam, że jest takie piękne słowo w naszym języku!

      Usuń

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no