-->
.
no
no

Kolejna edycja targów Ekocuda już w listopadzie

Brak komentarzy
Kolejna edycja targów Ekocuda już w listopadzie
Ostatnio na moim blogu pojawia się więcej wpisów na temat kosmetyków - mam nadzieję, że to dla Was interesujący temat. Dla mnie bardzo - kosmetyki z dobrym składem to sprawa kluczowa dla alergików. Dlatego chętnie dowiaduję się o różnych nowościach oraz biorę udział w tematycznych wydarzeniach. A już wkrótce w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. W dniach 25-26 listopada w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, polscy i zagraniczni producenci będą mieli okazję zaprezentować swoje produkty. Będzie co oglądać, ma być ponad 100 marek naturalnych kosmetyków. Ciekawa jestem różnych nowości, więc mam nadzieję, że uda mi się tam pojawić w tym roku - tym bardziej, że mój blog jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia, z czego się bardzo cieszę.

 

Coraz więcej świadomych klientów


Naturalne kosmetyki mają coraz więcej zwolenników i dlatego coraz więcej marek dodaje do swoich produktów naturalne składniki, które wykazują korzystne działanie na skórę i zawierają jedynie minimalną ilość składników technologicznych. Cieszę się, że mam chociaż niewielki udział w szerzeniu informacji i zwiększaniu świadomości i wiedzy na temat kosmetyków o dobrym składzie.Targi EkocudaZainteresowanie uczestników wydarzeniami takimi jak Ekocuda wskazuje, że świadomość konsumencka w naszym kraju wciąż wzrasta. Coraz więcej osób czyta etykiety kosmetyków - i bardzo dobrze - pamiętajcie, ze wiele składników z kosmetyków może się wchłaniać przez skórę - szczególnie jeśli jest to wrażliwa skóra małego dziecka lub alergika.
Oprócz stoisk producentów na Targach będą także ciekawe warsztaty - tym razem z marką
Annabelle Minerals, Lily Lolo oraz Naturativ. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zatem do zobaczenia w listopadzie :-) Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej organizatora Ekocuda.com
author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no