-->
.
no
no

Targi kosmetyków naturalnych EkoCuda

Brak komentarzy
Targi kosmetyków naturalnych EkoCuda
W listopadzie 2016 w Warszawie odbyły się pierwsze Targi kosmetyków naturalnych EKOCUDA. Na Targach znaleźli się zarówno polscy jak i zagraniczni producenci kosmetyków naturalnych, ekologicznych i wegańskich. Można było poznać nowe marki oraz bliżej przyjrzeć się tym już bardziej znanym. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, więc na kolejną edycję nie trzeba było długo czekać. Targi EkoCuda odbędą się zatem po raz drugi już 22-23 kwietnia 2017 roku w Warszawie. Zaprezentowanych ma być ponad 90 marek kosmetycznych (m.in. Naturativ, Ministerstwo Dobrego Mydła, Jan Barba, Lavera czy Sylveco). Odbędą też ciekawe warsztaty dla osób bliżej zainteresowanych kosmetykami naturalnymi - m.in. warsztaty makijażu. Naturalne kosmetyki to dla wielu alergików jedyne, jakie mogą być bezpiecznie stosowane bez obaw o wywołanie reakcji alergicznej. Ja unikam wszelkich kosmetyków zawierających popularne alergeny jak substancje zapachowe, barwniki, SLS i niektóre konserwanty. Producenci naturalnych kosmetyków wybierają zwykle łagodne składniki naturalnego pochodzenia, które są bardziej wskazane dla cery osób wrażliwych.

Dlatego bardzo popieram wszelkie inicjatywy i wydarzenia promujące naturalne i ekologiczne kosmetyki, uważam, że warto się wybrać na te targi, poznać produkty o naturalnym składzie, wypróbować lub od razu kupić. Wstęp na Targi jest bezpłatny :-)

Więcej informacji:

www.ekocuda.com


kosmetyki naturalne
fot. Patrycja Toczyńska

kosmetyki naturalne

author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no