-->
.
no
no

Targi EkoCuda - krótka relacja

Brak komentarzy

Targi Ekocuda zgromadziły w tym roku ponad 10 tysięcy miłośników kosmetyków naturalnych.

Myślę, ze to może świadczyć o tym, że coraz chętniej sięgamy po naturalne kosmetyki, z rozwagą czytamy etykiety i przestajemy ślepo wierzyć reklamom popularnych kosmetyków.

Jeśli nie mogliście się tam zjawić, to jeszcze nie wszystko stracone - kolejna, już trzecia edycja targów Ekocuda odbędzie się w listopadzie. Ja zamierzam się wybrać na pewno :-)

Wśród wystawców znalazły się bardzo ciekawe marki, m.in.: Annabelle Minerals, Naturativ, MinisterstwoDobregoMydła, Felicea Natural, John Masters Organic, Harmonique, Fresh & Natural, Jan Barba, Lush Botanicals, Lavera, Lily Lolo, Hagi, Orientana, Purite, Yope, Iva Natura, Glov, Sylveco, Iossi, Esse Organic i inni.

Żeby być na bieżąco zaglądajcie na stronę organizatora Targów Ekocuda - www.ekocuda.com

fot. Katarzyna Królak

Fot. Katarzyna Królak

author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no