-->
.
no
no

List i film od Mikołaja - rewelacyjny pomysł na prezent i pamiątkę.

Brak komentarzy
List i film od Mikołaja - rewelacyjny pomysł na prezent i pamiątkę.

Aleks jak każde małe dziecko wyczekuje Mikołaja. Napisał do niego list, wciąż zadaje różne pytania na temat tego, kto dostarczy list, jak Mikołaj do nas trafi i różne tego typu pytania, na które staram się opowiadać ;-) Chciałabym, żeby Aleks jeszcze przez najbliższe lata mógł odczuwać tę przyjemność związaną z magią istnienia Mikołaja.

Bajkowy film od Mikołaja.

W tym roku postanowiłam zrobić mu niespodziankę. Zainspirowała mnie moja koleżanka, która w zeszłym roku zamówiła swojemu synkowi spersonalizowany film z Mikołajem - obejrzałam go i był naprawdę rewelacyjny, dlatego w tym roku sama zdecydowałam się taki zamówić. Film jest pięknie wykonany, sceneria jest bajkowa, a co najważniejsze - każdy film jest wyjątkowy, bo zawiera spersonalizowane informacje i zdjęcia naszego dziecka.
Zamówienie takiego filmu od Mikołaja trwa kilka minut, koszt jest niewielki (ok  28 zł), a radość dziecka i pamiątka jest bezcenna. Żeby stworzyć film od Mikołaja trzeba przygotować tylko kilka zdjęć - 2 różne zdjęcia Waszego dziecka (lub dzieci), zdjęcie listu do Mikołaja lub wymarzonego prezentu, zdjęcie rodziców lub innych bliskich osób oraz zdjęcie domu lub pokoju dziecka (żeby Mikołaj mógł pokazać, że wie, gdzie ma przyjechać z prezentem ;-)

Podczas zamówienia podajecie imię dziecka, ile ma lat i informacje, jakie chcecie żeby Mikołaj powiedział dziecku.

Bardzo ważne jest, że Mikołaj zwraca się do dziecka po imieniu - już to wzbudza ogromne zainteresowanie małego widza. Potem zdjęcie naszego dziecka pokazuje się w specjalnej księdze Mikołaja, a spośród setek listów Mikołaj wybiera list od naszego dziecka lub zdjęcie wymarzonego prezentu, który także pokazuje się w filmie. Cały filmik trwa prawie 8 minut, jest w nim sympatyczna fabuła o domu Mikołaja, elfach i pakowaniu prezentów, dużo emocji wzbudza moment, gdzie Mikołaj sprawdza, czy Aleks jest na jego liście ;-)Jest to naprawdę rewelacyjne, dzieci bardzo się cieszą i magia Mikołaja staje się jeszcze bardziej magiczna.

Ten film (ale także list) możecie zamówić na stronie listów od Mikołaja. Naprawdę polecam! Film otrzymacie w wersji online, łatwo wtedy przesłać link rodzinie (link aktywny jest do marca 2017), oraz w wersji do pobrania, żeby zachować na zawsze.

Przykładowe filmy od Mikołaja oraz wszelkie informacji o zamówieniu znajdziecie tutaj.

Uwaga - skutki uboczne - dziecko prawdopodobnie będzie chciało oglądać ten film od Mikołaja codziennie aż do świąt, albo nawet jeszcze później :))

A tu poniżej Aleksa list do Mikołaja, który znajduje Mikołaj. Wrażenie niesamowite.


author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no