-->
.
no
no

Sezon grzewczy - ciężki czas dla alergików.

Brak komentarzy

Silny smog i fatalna pogoda w ostatnie dni nie sprzyja spacerom... Czyli więcej czasu spędzamy w domu. A zaczął się sezon grzewczy. To wszystko oznacza jedno - trudny czas dla alergików uczulonych na odchody roztoczy :( 


Sezon zimowy to czas, w którym alergia na roztocza kurzu domowego przypomina o sobie ze zdwojoną siłą. To także czas, w którym już tradycyjnie chciałabym Wam przypomnieć o naszym ulubionym produkcie, który pozwala nam trzymać roztocza w domu pod kontrolą. Produkty Allergoff są u mnie już od ponad 6 lat! Po porodzie moja alergia na roztocza kurzu domowego stała się jeszcze bardziej uciążliwa niż wcześniej, objawy dawały się mocno we znaki, a w czasie ciąży nie mogłam stosować większości leków na alergię… Chyba właśnie przez to nastąpiło takie pogorszenie. Na szczęście dzięki Allergoff Spray alergia na roztocza obecnie nie stanowi dla mnie niemal żadnego problemu. Mam zdecydowanie mniejsze objawy alergii, lepszy sen w nocy i nie muszę już brać leków przeciwalergicznych przez cały rok. 


U nas w domu staram się stosować Allergoff Spray regularnie co kilka miesięcy i dzięki temu już od kilku lat trzymam ilość roztoczy w domu w ryzach. Ale używam tego produktu nie tylko w sypialni - psikam też ubrania w szafach, dywany, kanapę w salonie. Jest to jeden z bardziej skutecznych produktów z jakimi miałam w ogóle do czynienia w moim (już dość długim...) życiu alergika.


Podobne opinie ma także wielu innych alergików i rodziców dzieci z alergią. Warto przypomnieć, że według testów przeprowadzonych wśród członków naszej grupy alergików ponad 90% mam stwierdziło poprawę samopoczucia dzieci, były zadowolone z jego stosowania, zaobserwowały mniejsze objawy alergii, AZS. Tutaj przykładowa opinia jednej z nich:


“Nie sądziłam, że zwykły spray jest w stanie poprawić w znaczny sposób życie alergika. Jestem pozytywnie zaskoczona skutkami stosowania sprayu. Produkt jest wydajny i łatwy w aplikowaniu. Poprawia komfort codziennego życia polecam wszystkim. Wspaniały preparat, duza ulga w objawach alergii, prosty i szybki w użyciu.”


Przeczytaj więcej informacji na temat Allergoff Spray! Tamten tekst powstał już dawno, ale wciąż jest aktualny!


Gdzie kupić Allergoff Spray?


Produkt jest dostępny w aptekach lub na stronie producenta ICB Pharma.


Kod rabatowy na Allergoff Spray:


Uwaga - mam dla Was kod rabatowy! Aż 25% zniżki na produkty Allergoff ( rabat nie dotyczy pakietów) - urokalergika25 


Okres jesienno-zimowy jest bardzo trudny dla osób z alergią na roztocza. Pamiętajcie o profilaktyce przeciwroztoczowej w domu, a życie będzie znacznie łatwiejsze!  


 

Wpis powstał we współpracy z marką Allergoff . Pamiętaj - stosuję i opisuję tylko skuteczne, sprawdzone produkty na alergię i na blogu nie znajdziecie produktów, których stosowanie uważam za bezcelowe przy alergii.
author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no