-->
.
no
no

Malowanie śniegu - fajna zabawa dla alergika i nie tylko.

1 komentarz
Malowanie śniegu - fajna zabawa dla alergika i nie tylko.
Do malowania śniegu zainspirowała nas Masza, gdy w jednym z odcinków pomalowała farbami cały zaśnieżony las :-) Zatem pewnego dnia przynieśliśmy do domu sporo bryłkę śniegu, umieściliśmy w umywalce i malowaliśmy farbami plakatowymi. Farba plakatowa fajnie wnika wgłąb bryły wraz z wodą, dlatego efekt jest bardzo ciekawy. Zabawa bardzo przyjemna, bardzo prosta, a na koniec śnieg można oczywiście rozpuścić wodą z kranu, co jest dodatkową ciekawostką dla dziecka. Po zabawie wystarczy spłukać umywalkę wodą i posprzątane. Dobry pomysł też jeśli dziecko jest chore i nie może wychodzić na dwór, a chcecie mu sprawić trochę frajdy zabawą ze śniegiem.

zabawa dla alergika

malowanie śniegu

Przeczytaj też:

Alergia wziewna

Alergia pokarmowaauthor profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

1 komentarz

  1. Super pomysł! Prosty a ile zabawy ;] Pozdrawiam ciepło www.wpuszczonawmaliny.blogsot.com

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no