.
no
no

Dzień darmowej dostawy - wybrane oferty przydatne dla alergików.

Brak komentarzy
Jeśli robicie zakupy przez internet to zapewne często kupujecie więcej niż planowaliście, żeby dobić do kwoty przy której sklep oferuje dostawę gratis. Na szczęście w najbliższy wtorek można tego uniknąć. Wiele ciekawych sklepów internetowych bierze udział w akcji "Dzień Darmowej Dostawy", która odbędzie się 1.12.2015. Jeśli planujecie zakupy w tym dniu to nie zapłacicie za przesyłkę, nawet jeśli Wasze zamówienie będzie niewielkie :-)
Niektóre sklepy darmową wysyłkę oferują od jakiejś niewielkiej kwoty zamówienia, ale to i tak oferta godna uwagi, szczególnie gdy planujecie drobne zakupy.

Sklepy internetowe, w których możecie znaleźć ciekawe produkty dla alergików to m.in:


Zdrowa, ekologiczna żywność (w tym świeże ekologiczne warzywa, owoce i mięso). Można tu też kupić oryginalne mydła z Aleppo.

Zdrowa żywność, suplementy, przyprawy - godne uwagi są też cotygodniowe promocje.


Bezpieczne, drewniane zabawki, gry, cudne maskotki, wielorazowe pieluszki, ekologiczne środki czystości i wiele innych ciekawych produktówNaturalne i orientalne kosmetyki, spory wybór pięknie zapakowanych zestawów na prezent (m.in egzotycznych perfum).Apteka internetowa - w sezonie zimowym opłaca się zrobić małe zapasy przez internet, ceny w aptekach internetowych a stacjonarnych nadal różnią się baaaardzo. Ja po ostatnich infekcjach i przepłacaniu w pobliskiej aptece kupiłam co się dało "w razie czego" - na szczęście jeszcze nic nie było potrzebne, tylko "wspomagacze" stosujemy.

author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no