.
no
no

Pierwsze urodziny bloga - "hipoalergiczny" konkurs dla czytelników!

Brak komentarzy
Pora na "hipoalergiczne" świętowanie - za nami pierwsze urodziny bloga dla alergików Urok Życia Alergika. Cieszę się, że Wasze zainteresowanie blogiem jest coraz większe. Dzięki Wam mam motywację, żeby nadal pisać. Dziękuję, że czytacie bloga, że wspieracie mnie i motywujecie do dalszej pracy. Dlatego w te urodziny, w ramach podziękowania dla czytelników zorganizowałam swój pierwszy w życiu konkurs z nagrodami - bardzo atrakcyjnymi dla alergików :-).

Zasady konkursu są bardzo proste


1) opiszcie krótko, jak radzicie sobie z alergią (swoją lub dziecka), co uważacie za najtrudniejsze w walce z tą chorobą, a także podzielcie się Waszymi sprawdzonymi sposobami w walce z alergią.
Swoje odpowiedzi prześlijcie mailem na adres urok.zycia.alergika@gmail.com
Wybiorę Wasze najciekawsze odpowiedzi i opublikuję je na blogu (oczywiście anonimowo).
2) polubcie fanpage Urok Życia Alergika
3) udostępnijcie urodzinowy post z fanpage na swoim profilu (nieobowiązkowe, ale będzie mi miło :-).
Na Wasze maile z odpowiedziami czekam do 10.10.2015. W mailu z odpowiedzią wskażcie także 2 preferowane nagrody z listy poniżej.


NAGRODY

1. Kupon o wartości 100zł na zakup zdrowej żywności w sklepie internetowym Wrażliwe smaki

2. Kupon o wartości 50zł na zakup zdrowej żywności w sklepie internetowym Wrażliwe Smaki

3. Kupon o wartości 50zł na zakup wegańskich produktów firmy Vegetalia w sklepie internetowym Ekologiczny Targ.

4. 5 kuponów na testy alergiczne - panel pediatryczny EuroImmun - uwaga - pobranie krwi odbędzie się w laboratorium we Wrocławiu (dlatego do wykonania testów zapraszam przede wszystkim czytelników z Wrocławia i okolic)

5. Zestaw upominków o wartości ok 100zł (zabawka marakas, eko-szczoteczka do zębów, antybakteryjna pianka do mycia rąk, 2 x śliczna myjka bambusowa) - ze sklepu Bobomio.pl - preferowany odbiór osobisty w sklepie w Pruszkowie

6. Zestaw upominków o wartości ok 100zł (tabletki do prania ecozone, antybakteryjna pianka do mycia rąk, 3 x śliczna myjka bambusowa) - ze sklepu Bobomio.pl - preferowany odbiór osobisty w sklepie w PruszkowieUWAGA - Dodatkowo dla wszystkich czytelników bloga RABATY na zakupy do końca października 2015:

- rabat 10% na zakupy w sklepie Ekologiczny Targ, przy zamówieniu należy podać hasło "UROK ŻYCIA ALERGIKA"
- rabat 7% na zakupy w sklepie Bobomio.pl - przy zamówieniu należy podać hasło "UROK".
- rabat 5% na zakupy w sklepie Wrażliwe Smaki, przy zamówieniu należy podać kod rabatowy "Urok Życia Alergika 5%"

Nagrody zostały ufundowane przez:


Wrażliwe Smaki
"Wrażliwe Smaki to sklep internetowy dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych: na diecie bezglutenowej, bezmlecznej, cierpiących na celiakię i alergie pokarmowe. Asortyment sklepu tworzą wysokojakościowe, certyfikowane produkty bezglutenowe i ekologiczne , pozbawione śladowych ilości alergenów, polepszaczy i sztucznych dodatków."

Ekologiczny Targ
"Sklep z ekologiczną żywnością, oferujący także bogaty asortyment świeżych warzyw i owoców z ekologicznych gospodarstwa oraz bogatą ofertę produktów marki Vegetalia - wegańskie produkty bez mleka i jajek."

EuroImmun
"EUROIMMUN istnieje od 1987 roku, a jej polski oddział od roku 2000. Firma oferuje testy laboratoryjne do diagnostyki chorób autoimmunologicznych, zakaźnych i alergii metodami IIFT, ELISA i Blot oraz wybranych markerów genetycznych metodąMicroarray. Aby popularyzować wiedzę o najnowszych odkryciach w dziedzinie diagnostyki, EUROIMMUN organizuje szkolenia, seminaria i konferencje, angażuje się w akcje społeczne i informacyjne uświadamiające istnienie chorób powszechnie nieznanych oraz współpracuje ze stowarzyszeniami non-profit."

Bobomio
"Bobomio to sklep dla Rodziców, którym z ekologią jest po drodze. Specjalizujemy się w ekologicznych pieluszkach jedno i wielorazowych oraz ekologicznych zabawkach, kosmetykach dla całej rodziny a także produktach do utrzymania domu w czystości."

Bardzo dziękuję sponsorom za ufundowanie nagród dla czytelników :-)
author profile image
Abdelghafour

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Zachęcam do zamieszczania w komentarzach swoich doświadczeń na temat poruszanych zagadnień i alergii. Proszę nie umieszczać linków do stron komercyjnych, usuwam także komentarze z "lokowaniem" produktów ;-) Ze względu na częste próby uskuteczniania darmowej reklamy w komentarzach, komentarze są publikowane po sprawdzeniu treści - zwykle w ciągu 1-2 dni.

no
no